اخبار و اعلانات

دریافت هزینه مقاله

براساس دستورالعمل اجرایی حمایت مالی نشریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی به شماره 10/62815 مورخ 1398/10/4 مقرر گردید در صورت تأیید اولیه توسط سردبیر؛ بابت ارسال هر مقاله جهت داوری مبلغ 1/500/000 ریال و پس از تأیید نهایی، مبلغ 3/500/000 ریال دیگر جهت چاپ مقاله از مولفان محترم دریافت گردد. (لازم به ذکر است در صورتی که مقاله از طرف داوران محترم مردود اعلام شود مبلغ 1/500/000 ریال اولیه قابل بازگشت به مولف نمی‌باشد).

مطالعه بیشتر

درگذشت استاد بزرگوار و سردبیر مجله فیزیولوژی محیطی گیاهی

هرگز نمیردآنکه دلش زنده شد به عشق ثبت است بر جریده عالم دوام ما با نهایت تاسف و تاثر رجعت استاد فرزانه مرحومه دکتر مه لقا قربانلی  به ملکوت اعلی را به سوگ می نشینیم.

مطالعه بیشتر

در خواست از اساتید و محققین جهت همکاری به عنوان داور

از کلیه محققین و اساتید در زمینه محورهای فعالیت‌ این مجله جهت داوری مقالات دعوت به همکاری می‌نماییم. افراد متقاضی باید حداقل رتبه استادیار به بالا داشته باشند. جهت همکاری با مجله به عنوان داور از طریق ثبت نام در سایت نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال خواهد شد.

مطالعه بیشتر

پرداخت حق‌الزحمه داوران مقالات

به اطلاع داوران محترم می‌رساند که این مجله در قبال داوری مقالات حق‌الزحمه پرداخت می‌نماید.

مطالعه بیشتر

ارسال مقالات طبق فرمت مجله

از محققان و نویسندگان محترم درخواست می‌شود مقالات خود را دقیقا طبق فرمت مجله تهیه نموده و بعد ارسال نمایند.

مطالعه بیشتر

عدم بررسی و ارزیابی مقالات با موضوعات تکراری

به اصلاع می‌رساند که در این مجله مقالات با موضوعات تکراری، غیر کاربردی و بدون نوآوری مورد ارزیابی قرار نخواهد گرفت. لطفا از ارسال این نوع مقالات به این مجله خودداری نمایید.

مطالعه بیشتر